Ogłoszenia duszpasterskie - 25. Niedziela Zwykła - 2019-09-22

Mierzyn: 7:00; 9:00; 10:30; 12:00; 13:30; 16:00 / dla dzieci /; 18:00; 19:30 - MSZA ŚWIĘTA
Godzinki ku czci NMP o godz. 8.3o

Codziennie przed i podczas Mszy św. okazja do spowiedzi św.
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środy o 18.oo.
Adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Siedmiu Boleści w każdy czwartek od godz. 17.oo.
Godzina Bożego Miłosierdzia w każdy piątek od godz. 17.oo.

29 września, w niedzielę, po Mszy Świętej  o godzinie 19:30 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.

W środę  przed Mszą Świętą wieczorną, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek Koronką do Siedmiu Boleści NMP modlimy się od godz. 17.3o o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

W piątek od godz. 17.oo, okazja do spowiedzi świętej przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

4. Solenizantom i jubilatom życzymy wszelkiego błogosławieństwa i pogody ducha.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny

6. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro, za życzliwość, modlitwy i ofiary.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich którzy przygotowali i uczestniczyli w odpuście parafialnym ku czci NMP Matki Bożej Bolesnej. Wszystkim wspólnotom, zaangażowanym w integrację naszej wspólnoty, za serce, wspaniałe ciasta, występy chóru, zespołów, za wszystko Bóg wielkie zapłać. Szczególne podziękowania kieruję ku tym którzy nad wszystkim czuwali i koordynowali; pani Ewie Głowackiej, Elżbiecie Sieńko i Pawłowi Kuśmirczukowi, Janowi Głowackiemu.

Wam wszystkim Kochani za to, że wzięliście udział w świętowaniu, niech Maryja wynagrodzi te dobre serca Wasze wszelkim łaskami potrzebnymi do szczęśliwego życia. Za przepyszne ciasta, za serce Wasze dziękujemy bardzo serdecznie i gorąco.