• Drukuj

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 24-30.05.2021.


Poniedziałek - 24 maja, święto NMP Matki Kościoła

Godz.   7.00 - + Antonina Jarosz/ 25 greg./

Godz. 18.00 - ++ Józef, Zbigniew, Grzegorz Markiel; Józef Przepłata / 23 greg./

 

 

Wtorek - 25 maja, wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, kapłana i Doktora Kościoła

Godz.   7.00 - + Antonina Jarosz/ 26 greg./

Godz. 18.00 - ++ Józef, Zbigniew, Grzegorz Markiel; Józef Przepłata / 24 greg./

Godz. 19.00 - Dziękczynno - błagalna w intencji księdza Piotra Skiby z okazji 20 rocznicy sakramentu kapłaństwa

 

 

Środa - 26 maja, wspomnienie świętego Filipa Nereusza, kapłana

Godz.   7.00 - + Antonina Jarosz/ 27 greg./

Godz. 18.00 - 1. ++ Józef, Zbigniew, Grzegorz Markiel / 25 greg./
                      2. W intencji Mateusza z okazji pierwszej rocznicy przyjęcia Komunii Świętej o potrzebne łaski Boże,
                          intencja od Rodziców

 

 

Czwartek - 27 maja, święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Godz.   7.00 - + Antonina Jarosz/ 28 greg./

Godz. 18.00 - ++ Józef, Zbigniew, Grzegorz Markiel / 26 greg./

 

 

Piątek - 28 maja

Godz.   7.00 - + Antonina Jarosz/ 29 greg./

Godz. 18.00 - 1. ++ Józef, Zbigniew, Grzegorz Markiel / 27 greg./        
                      2. + Marian Skopiński / 1 greg./


 

 

Sobota - 29 maja, wspomnienie świętej Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

Godz.   7.00 - 1. Dziękczynno - błagalna w intencji Jadwigi z prośbą o powrót do zdrowia
                      2. + Antonina Jarosz / 30 greg./

Godz. 18.00 - 1.++ Józef, Zbigniew, Grzegorz Markiel / 28 greg./
                      2. + Marian Skopiński / 2 greg./

 

 

Uroczystość Najświętszej Trójcy - 30 maja

Godz.   7.00 - Dziękczynno - błagalna w intencji Jowity i Adriana Jaroszek z okazji 21 rocznicy ślubu
                      oraz za Basię w 16 rocznicę urodzin

Godz.   9.00 - Dziękczynno - błagalna w intencji Katarzyny i Jakuba Olika z okazji kolejnej rocznicy urodzin

Godz. 10.30 - ++ Józef, Zbigniew, Grzegorz Markiel / 29 greg./

Godz. 12.00 - Msza Święta Prymicyjna  o. Grzegorza Świerkosza

Godz. 16.00 - + Bolesław Otorowski / 10 rocz./

Godz. 18.00 - + Marian Skopiński / 3 greg./

Godz. 19.30 - + ks. Zygmunt Kraszewski