• Drukuj

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 22-28.04.2019.


Poniedziałek Wielkanocny - 22 kwietnia

Godz.   7.00 - + Józef Łuszczek / 11 greg./

Godz.   9.00 - W intencji ofiarodawców i darczyńców budowy nowego kościoła

Godz. 10.30 - + Bolesław Otorowski / 1 greg./

Godz. 12.00 - ++ Henryk, Zofia z d. Lisicka Pietruszkiewicz / od rodziny Lisickich I Kadłuczków

Godz. 13.30 - W intencji Bogu wiadomej

Godz. 16.00 - + Romuald Stachowicz / 30 dzień po pogrzebie/

Godz. 18.00 - + Piotr Idziak / 30 dzień po pogrzebie/

Godz. 19.30 - + W intencji dusz w czyśćcu cierpiących / 13 greg./

 

 

Wtorek - 23 kwietnia

Godz.   7.00 - 1. + Józef Łuszczek / 12 greg./
                      2. + W intencji dusz w czyśćcu cierpiących / 14 greg./

Godz. 18.00 - 1. Dziękczynno – błagalna w intencji Szymona z okazji 14 rocznicy urodzin oraz Jonasza z okazji 4 rocznicy
                         urodzin z rodziny Cieslik
                      2. + Bolesław Otorowski / 2 greg./

 

 

Środa - 24 kwietnia

Godz.   7.00 - 1. Dziękczynno – błagalna z okazji kolejnej rocznicy urodzin Ewuni
                      2. + W intencji dusz w czyśćcu cierpiących / 15 greg./

Godz. 18.00 - 1. + Bolesław Otorowski / 3 greg./
                      2. + Józef Łuszczek / 13 greg./

 

 

Czwartek - 25 kwietnia

Godz.   7.00 - + W intencji dusz w czyśćcu cierpiących / 16 greg./

Godz. 18.00 - 1. + Józef Łuszczek / 14 greg./
                      2. + Bolesław Otorowski / 4 greg./

 

 

Piątek - 26 kwietnia

Godz.   7.00 - W intencji dusz w czyśćcu cierpiących / 17 greg./

Godz. 18.00 - 1. + Józef Łuszczek / 15 greg./
                      2. + Bolesław Otorowski / 5 greg./

 

 

Sobota - 27 kwietnia

Godz.   7.00 - + W intencji dusz w czyśćcu cierpiących / 18 greg./

Godz. 18.00 - 1. + Józef Belczyński / 8 rocz./
                      2. + Józef Łuszczek / 16 greg./
                      3. + Bolesław Otorowski /6 greg./
 

 

 

Niedziela Miłosierdzia Bożego - 28 kwietnia

Godz.   7.00 - + Zbigniew Miś / 6 rocz./

Godz.   9.00 - 1. + Marek Szutowicz / 1 rocz./
                      2. + Józef Łuszczek / 17 greg./

Godz. 10.30 - 1. W intencji dziękczynno – błagalnej za rodziny Michalak i Grzybowskich
                      2. ++ Henryka; Antoni; Eugeniusz Bartkowscy

Godz. 12.00 - 1. + Wanda Szczepańska / 12 rocz./
                      2. ++ Bolesław Jaszczuk / 3o rocz./; jego rodzice: Justyna i Tomasz; Aniela Jaszczuk / 29 rocz./
                          i jej rodzice: Marianna, Jan

Godz. 13.30 - + Bolesław Otorowski / 7 greg./

Godz. 15.00 - W intencji tegorocznych maturzystów z naszej parafii o światło Ducha Świętego na egzaminach

Godz. 16.00 - 1. ++ Kazimiera, Zygmunt, Sylwester Grabowscy
                      2. + W intencji dusz w czyśćcu cierpiących / 19 greg./

Godz. 18.00 - ++ Albina Kuśmirczuk / 17 rocz./ oraz zmarłych z rodziny

Godz. 19.30 - O błogosławieństwo Boże i pomoc w zdaniu matury dla Natalii Puchalskiej