• Drukuj

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 18-24.03.2019.


Poniedziałek - 18 marca

Godz.   7.00 - 1. ++ Marianna Dolata, Fredek Boczar / 13 greg./
                      2. ++ Józefa, Janusz Grudzińscy / 8 greg./
                      3. + Franciszek Ciechański

Godz. 18.00 - 1. + Wacława Grączewska / 18 greg./
                      2. ++ Jakoba Rikers /ona/, Richard Rikers / miesiąc po pogrzebie/

 

 

Wtorek - 19 marca, Uroczystość świętego Józefa, Oblubieńca NMP

Godz.   7.00 - 1. ++ Marianna Dolata, Fredek Boczar / 14 greg./
                      2. ++ Józefa, Janusz Grudzińscy / 9 greg./

Godz. 18.00 - + Wacława Grączewska / 19 greg./

 

 

Środa - 20 marca

Godz.   7.00 - 1. ++ Marianna Dolata, Fredek Boczar / 15 greg./
                      2. ++ Józefa, Janusz Grudzińscy / 10 greg./

Godz. 18.00 - 2. + Wacława Grączewska / 20 greg./
                      3. ++ Mirosław Horydowicz / 7 rocz./; Walentyna, Aleksander

 

 

Czwartek - 21 marca

Godz.   7.00 - 1. ++ Marianna Dolata, Fredek Boczar / 16 greg./
                      2. ++ Józefa, Janusz Grudzińscy / 11 greg./

Godz. 18.00 - + Wacława Grączewska / 21 greg./

 

 

Piątek - 22 marca

Godz.   7.00 - 1. ++ Marianna Dolata, Fredek Boczar / 17 greg./
                      2. ++ Józefa, Janusz Grudzińscy / 12 greg./

Godz. 18.00 - + Wacława Grączewska / 22 greg./

 

 

Sobota - 23 marca

Godz.   7.00 - ++ Józefa, Janusz Grudzińscy / 13 greg./ 

Godz. 18.00 - 1. ++ Marianna Dolata, Fredek Boczar / 18 greg./   
                      2. + Wacława Grączewska / 23 greg./

 

 

 

3 Niedziela Wielkiego Postu - 24 marca

Godz.   7.00 - W intencji budowy nowej świątyni, za ofiarodawców i darczyńców

Godz.   9.00 - 1.++ Zbigniew, Józef Markiel; Józef Chubkowski
                      2. + Cecylia Maj / 9 rocz./ i o zdrowie dla Bogumiły Baczkowskiej

Godz. 10.30 - 1. W intencji Kacpra z okazji 10 rocznicy urodzin i za śp. Eugeniusza Wachowiak
                      2. ++ Marianna Dolata, Fredek Boczar / 19 greg./
                      3. Dziękczynno – błagalna z okazji 14 rocznicy urodzin Antka Chomskiego

Godz. 12.00 - 1. Dziękczynno – błagalna z okazji  kolejnej rocznicy urodzin  Anny
                      2. + Wacława Grączewska / 24 greg./

Godz. 13.30 - ++ Józefa, Janusz Grudzińscy / 14 greg./

Godz. 16.00 - ++ Jan Jaworski / 1 rocz./; Janusz, Zbigniew, Kazimiera Jaworscy; Paulina, Wiktor Abramczuk

Godz. 18.00 - 1.++ Zmarłych rodziców: Helena, Michał Zagajewscy i zmarłych z rodziny: Edwardy / ona/, Wacława,
                        Mariana, Katarzyny, Pawła
                      2. ++ Halina, Jan Spychalscy

Godz. 19.30 - + Andrzej Głodek / 30 dzień po pogrzebie/