• Drukuj

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 04-10.03.2019.


Poniedziałek - 4 marca, święto świętego Kazimierza Królewicza

Godz.   7.00 - W intencji Bogu wiadomej

Godz. 18.00 - 1. + Wacława Grączewska / 4 greg./
                      2. O nawrócenie, błogosławieństwo, zdrowie oraz opiekę MB dla męża Grzegorza, syna Daniela i Elżbiety,
                          Kamila, Piotra, Lilianny, Oli i Leny

 

 

Wtorek - 5 marca

Godz.   7.00 - W intencji Bogu wiadomej

Godz. 18.00 - 1. + Helena Cichoń
                      2. + Wacława Grączewska / 5 greg./

 

 

Środa Popielcowa - 6 marca

Godz.   7.00 - W intencji Bogu wiadomej

Godz. 10.00 - + Wacława Grączewska / 6 greg./

Godz. 16.00 - W intencji naszej wspólnoty parafialnej

Godz. 17.00 - + Anna Pawłowska / 1 rocz./

Godz. 18.00 - 1. ++ Marianna Dolata, Fredek Boczar / 1 greg./

Godz. 19.30 - Dziękczynno – błagalna z okazji 20 rocznicy urodzin Adama

 

 

 

Czwartek - 7 marca

Godz.   7.00 - W intencji Bogu wiadomej

Godz. 18.00 - 1. ++ Marianna Dolata, Fredek Boczar / 2 greg./
                      2. + Wacława Grączewska / 7 greg./

 

 

Piątek - 8 marca

Godz.   7.00 - ++ Rodziców: Alfons i Maria

Godz. 18.00 - 1. ++ Marianna Dolata, Fredek Boczar / 3 greg./
                      2. + Wacława Grączewska / 1 greg./

 

 

Sobota - 9 marca

Godz.   7.00 - Dziękczynno – błagalna z okazji kolejnej rocznicy urodzin brata Marka

Godz. 18.00 - 1. ++ Marianna Dolata, Fredek Boczar / 4 greg./   
                      2. + Wacława Grączewska / 2 greg./
                      3. + Okoń Leon / 1 rocz./

 

 

 

1 Niedziela Wielkiego Postu - 10 marca

Godz.   7.00 - W intencji Bogu wiadomej

Godz.   9.00 - 1. + Jadwiga Piekoszewska / 2 rocz./
                      2. + Henryka Nowicka / 4 rocz./

Godz. 10.30 - 1. W intencji wspólnoty  Rycerzy Kolumba
                      2. ++ Marianna Dolata, Fredek Boczar / 5 greg./
                      3. Dziękczynno – błagalna z okazji kolejnej rocznicy urodzin oraz imienin Krystyny Olik

Godz. 12.00 - 1. + Wacława Grączewska / 10 greg./
                      2. + Franciszek Góra / 10 rocz./
                      3. Włodzimierz Jastrzebowski / 2 rocz./

Godz. 13.30 - 1. + Henryk Bara / 6 rocz./
                      2. ++ Alicja Jońca / 1 rocz./; Czesław Jońca / 10 rocz./ oraz wszystkich zmarłych z rodziny Wieńcek

Godz. 16.00 - ++ Jerzy Błeszynski i zmarłych z rodziny

Godz. 18.00 - ++ zmarłych z rodziny Boruchów

Godz. 19.30 - W intencji Bogu wiadomej