Zapraszamy na 3-dniową pielgrzymkę

Pielgrzymka parafialna 3 dniowa od 30 września do 2 października czwartek, piątek i sobota.

W programie Sanktuarium Św. Józefa Kalisz, Licheń, Niepokalanów, Częstochowa, Legnica Cud Eucharystyczny, Świebodzin figura Chrystusa Króla, Paradyż.

Pierwsze spotkanie dla bierzmowanych

PRZYGOTOWANIE DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA 2021/2022

Pierwsze spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania - w niedzielę, 19 września 2021 r. na Mszy Świętej o godz. 19:30.

ZAPRASZAMY!

Odpust parafialny - 12 września 2021 r.

W niedzielę 12 września  świętujemy  doroczną Uroczystość Odpustową, Imieniny nasze Patronki naszej Mamy.

Uroczystościom odpustowym przewodniczą Księża Salezjanie.  Przy kościele w tym dniu urządzimy na cześć Najświętszej Panienki - Festyn Parafialny.

Serdecznie wszystkich zapraszamy, do udziału w świętowaniu imienin Naszej Orędowniczki.

[aktualizacja - program]

Spotkanie z rodzicami - I Komunia Św.

Informujemy, że 12 września 2021 r. w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej.