Aktualności - w naszej parafii

Zapraszamy na 3-dniową pielgrzymkę

Pielgrzymka parafialna 3 dniowa od 30 września do 2 października czwartek, piątek i sobota.

W programie Sanktuarium Św. Józefa Kalisz, Licheń, Niepokalanów, Częstochowa, Legnica Cud Eucharystyczny, Świebodzin figura Chrystusa Króla, Paradyż.

Odpust parafialny - 12 września 2021 r.

W niedzielę 12 września  świętujemy  doroczną Uroczystość Odpustową, Imieniny nasze Patronki naszej Mamy.

Uroczystościom odpustowym przewodniczą Księża Salezjanie.  Przy kościele w tym dniu urządzimy na cześć Najświętszej Panienki - Festyn Parafialny.

Serdecznie wszystkich zapraszamy, do udziału w świętowaniu imienin Naszej Orędowniczki.

[aktualizacja - program]

Spotkanie liderów wspólnot - 29 sierpnia

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Rady Duszpasterskiej oraz liderów wszystkich grup parafialnych na spotkanie organizacyjne, w związku z odpustem, które odbędzie się w niedzielę 29 sierpnia na plebanii o godz. 19.oo.

Błogosławieństwo kierowców i pojazdów

W najbliższą niedzielę, 25 lipca, czcimy św. Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach.

Może warto pamiętać o nim podczas wakacyjnych wojaży, prosić Go o opiekę, aby szczęśliwie i cało powrócić do domu.

Dodatkowa Msza Święta w wakacje!

Od 4 lipca 2021 r. /pierwszej niedzieli miesiąca/ w każdą niedzielę zostanie wprowadzona na czas wakacji dodatkowo Msza święta o godz. 21:00.

Msza święta będzie recytowana.

Wakacje - pamiętajmy o Mszy Świętej

Rozpoczęły się wakacje, niech staną się okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą.

Nie zapominajmy, że każdy z nas, jako katolik, ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej.

Dzień Ojca

W środę, 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca.

Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o naszych Ojcach i otoczmy ich gorącą modlitwą, zarówno żyjących jak i zmarłych.

Spływ kajakowy Drawą

[uwaga: zmiana terminu z 3 na 17 lipca]

W trzecią sobotę lipca (17 lipca 2021r.) chcemy zorganizować spływ kajakowy rzeką Drawą.

Chętnych prosimy o zapisywanie się. Koszt - 40 zł od osoby.